Mind Fitness

/Mind Fitness
Mind Fitness 2018-09-21T11:31:29+00:00

mind fitnessTrening umysłu (Mind Fitness)

Wszyscy wiemy, że aby zachować stałą sprawność fizyczną, trenujemy mięśnie. Podobnie jest z naszym mózgiem. Jest on nieustannie rozregulowywany przez problemy dnia codziennego, stres i choroby. Trening MindFitness pozwala nam osiągnąć stałą sprawność umysłu. Dzięki treningowi MindFitness możemy zharmonizować mózg, jako całość, nastroić go tak, jak rozstrojony fortepian, a następnie utrzymywać go w stałej sprawności umysłowej. Dzięki treningowi MindFitness uzyskujemy równowagę psychiczną, dobre samopoczucie, odporność na stres i biologiczne starzenie oraz poprawę jakości snu.

Można powiedzieć, że trening MindFitness jest nauką i sztuką stwarzania takich warunków funkcjonowania, które umożliwiają utrzymanie najwyższej sprawności naszego umysłu i co za tym idzie poczucia komfortu funkcjonowania na co dzień, przez możliwie najdłuższy okres czasu. Ważne jest nabycie zdolności rozpoznawania momentu, w którym umysł zaczyna przejawiać oznaki gorszej efektywności, a następnie podjęcie kroków, jak najszybszego odwracania tego trendu.

Trening MindFitness jest rekomendowany dla uczniów i studentów przed egzaminami. Pomaga również sportowcom, artystom, biznesmenom oraz wszystkim innym osobom, których praca związana jest ze stresem.

W ramach MindFitness oferujemy programy koncentrujące się na poprawie w niżej wymienionych obszarach:

  • Budowa wiary w siebie i pewności siebie
  • Poprawa śmiałości
  • Rozwój osobisty
  • Zarządzanie stresem
  • Poprawa wyników w nauce, przyspieszenie procesów uczenia się
  • Poprawa wyników w grach sportowych (tenisa, golf, itp.)
  • Poprawa kreatywności
  • Zwalczanie nałogu palenia papierosów

Przebieg treningu Mind Fitness

Procedura Mind Fitness składa się z szeregu sesji treningowych i jest identyczna z procedurą treningu EEG Biofeedback. Liczbę sesji określa się podczas wstępnego rozpoznania problemu, w wyniku którego następuje określenie rodzaju treningu. W tym celu konieczne jest wykonanie badania EEG. Sesje treningowe należy wykonywać możliwie często, gdyż zwiększa to skuteczność treningu.

Cena treningu oraz inne warunki

Sesja treningowa Mind Fitness trwa zazwyczaj około 45 minut, w tym sama sesja około 30 minut, a przygotowanie do sesji około 15 minut. Cena jednej sesji Mind Fitness wynosi 70 PLN.

Promocja: Przy zakupie 10 sesji – 11 sesja gratis!

Hilt Consulting – Pracownia EEG Biofeedback

mob. +48 601-246-028
tel. +48 (22) 711 8060
faks: +48 (22) 711 8160

adres: Okrężna 27, Bielawa, 05-520 Konstancin-Jeziorna

Informacje ogólne: poczta@hilt.pl
Zapisy: zapisy@hilt.pl