O nas

/O nas
O nas 2017-03-29T10:50:41+00:00

Bożena Drożdżyk – jestem mgr psychologii, ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie.

Pomagam pacjentom w rozwiązywaniu ich problemów już od 14 lat. Zajmuję się problemami emocjonalnymi, poznawczymi, jak radzić sobie ze stresem, poprawą umiejętności komunikacyjnych w relacjach społecznych, zwiększaniem pewności siebie, zmniejszaniem problemów w nauce, z dysleksją, ADD, ADHD.

Prowadzę pracownię EEG Biofeedback od 2003 roku. Wykonuję badania EEG, prowadzę treningi EEG Biofeedback i udzielam porad psychologicznych.

Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, które zdobyłam pracując w szkole podstawowej, a także jako instruktor do spraw młodzieży.

Wykonywania badań EEG uczyłam się w Zakładzie Neurofizjologii Klinicznej i Badań Snu w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, a także w Instytucie EEG mieszczącym się wówczas przy ul. Niekłańskiej w Warszawie.

Prowadzenia treningów EEG Biofeedback (BFB) uczyłam się w Instytucie EEG u dr n. med. Michaeli Pakszys, gdzie zrobiłam kurs 1,2 i 3 stopnia, tam też odbyłam wymagany staż. Swoją wiedzę na temat Biofeedbacku pogłębiam biorąc udział w wielu konferencjach naukowych i szkoleniach połączonych z warsztatami poświęconymi EEG Biofeedbackowi, między innymi u Państwa Lyndy i Michaela Thompsonów, współpracującej z Państwem Thompsonami Pani Elizy Mazur, Państwa Krystyny i Kazimierza Smyków oraz, u Pana Stefana Zamysłowskiego.
Uczestniczyłam także w wielu konferencjach naukowych jako wykładowca, oraz szkoląc nowe kadry. Regularnie biorę udział w konferencjach naukowych, szkoleniach i warsztatach dotyczących EEG Biofeedback.

W pracy z pacjentami wykorzystuję także Kinezjologię Edukacyjną “Brain Gym”, metodę dr Paula Dennisona i Gail Dennison oraz ćwiczenia relaksacyjne.

Hilt Consulting – Pracownia EEG Biofeedback

mob. +48 601-246-028
tel. +48 (22) 711 8060
faks: +48 (22) 711 8160

adres: Okrężna 27, Bielawa, 05-520 Konstancin-Jeziorna

Informacje ogólne: poczta@hilt.pl
Zapisy: zapisy@hilt.pl